konya para sayma makinesi

This is the default page custom subtitle

Firmamız, Ofis ve Büro Makineleri Sektöründe; Konya Para Sayma Makinesi, Konya Bozuk Para Sayma Makinesi, Konya Sahte Para Dedektörü ve Konya Evrak İmha Makinesi yönündeki ihtiyaçları desteklemek ve teknik servis ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için kurulmuştur. Zaman içerisinde sınırlarımızı genişleterek, Türkiye genelinde satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Elektronik sektöründe büyük bir hızla ilerleyen teknolojik yenilikler, bizleride teknolojiye ayak uydurmak durumunda bırakmaktadır. İçinde bulunduğumuz sektör teknoloji ile paralel olarak hızla gelişmektedir. Müşterilerimize en hatasız hizmeti verebilmek için ürünlerimizi ve teknik departmanımızı gelişen teknolojiyi yakalayabilmek için aralıksız çalışmaktayız. Amacımız, bizi tercih eden kurumsal ya da bireysel her müşterimizin memnuniyetini sağlamak ve referanslarımıza yeni müşteriler kazandırmaktır. Faaliyette bulunduğumuz sektörün hata kabul edecek bir sektör olmadığının bilincinde olarak para sayma makineleri ve sahte para dedektörleri için hatasız ve doğru sayımın yanı sıra sahte tespitinde de en üst seviyede kontrol yapılmasını sağlayacak sistemler, evrak imha makineleri için ise imha etmek istediğimiz evrakların sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışması için ARGE çalışmalarımız aralıksız sürmektedir.

Uzman teknik kadromuz, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız, her geçen gün büyüyüp gelişerek daha geniş kitlelere ulaşmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızda, dünyaca ünlü markaları ve en iyi para sayma makinesi, sahte para makinesi, bozuk para sayma makinesi ve evrak imha makinesi modellerini bulabilirsiniz.

Paranın devamlı akış halinde olduğu, çok fazla para giriş ve çıkışının olduğu yerlerde para miktarında hata yapılmaması önemlidir. Çünkü para miktarından sorumlu olan kişinin hata yapması özellikle bazı kurumlarda açık olarak görülmekte ve zarara uğramaya neden olmaktadır. İşte sağlıklı para sayabilmek için para sayma makinesi büyük bir yardımcıdır. Çok fazla paranın olduğu durumlarda hızlı şekilde parayı sayarak size doğru sonuçlar verir. Bu açıdan elle gözden kaçma olasılığı olan paralar da tam olarak sayılmış ve zaman ve maddi kayıp açısından zarar minimum seviyeye indirilmiştir.

Birçok kamu kuruluşu ( vergi daireleri, belediyeler, mal müdürlükleri, tarım kredi kooperatifleri, noterler vb.), ve birçok özel kuruluşta ( bankalar, döviz büroları, kuyumcular, gıda toptancıları, marketler, fatura ödeme merkezleri emlakçılar, vb.) kısacası nakit para akışının bulunduğu resmi ya da özel kuruluşun en önemli demirbaşlarından biri haline gelen para sayma makineleri, kullanıcıların güvenle para sayma işlemini yapması ve sahte banknotları ayırmasında en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Para sayma makineleri, günümüzde sadece para akışının yoğun olduğu yerlerde değil, küçük işletmelerde de kullanılmaktadır, bunun sebebi piyasada dolaşan sahte banknotlardır. Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak para sayma makineleri de önemli bir gelişime uğramış ve teknolojiye ayak uydurmuştur. Teknoloji bukadar gelişirken para sayma makineleri’nin geri kalması düşünülemezdi. Bununla birlikte sahteciler yani kalpazanlarda kendilerini geliştirmeye devam etmekte tabiki. Satışını yapmakta olduğumuz her marka ve model para sayma makinesi piyasada bulunan tüm sahte paraları tespit etme özelliğine sahiptir. Tüm makinelerimiz TSE belgeli olup sayım ve sahte tespit konusunda onaylı cihazlardır.

 

  • Konya Kağıt Para Sayma Makinesi
  • Konya En iyi Para Sayma Makinesi
  • Konya Karışık Para Sayma Makinesi
  • Para Sayma Makinesi Konya
  • Konya Bozuk Para Sayma Makinesi
  • Konya Sahte Para Kontrol Cihazı
  • Sahte Para Kontrol Cihazı Konya